3 - Pribram with car

Gazprom NGV Europe se představuje

sobota, 27. února 2021, 17:13

Gazprom provozuje stanice na plnění stlačeného zemního plynu v České republice téměř 10 let. Od zprovoznění první CNG stanice v roce 2012 (původně provozováno dceřinou společností Vemex s.r.o.) se celý trh využití zemního plynu v dopravě a síť stanic Gazpromu velmi dobře rozvinul. Gazprom NGV Europe (NGVE) v současnosti provozuje v České republice 14 stanic a plánuje v následujících měsících otevření dalších, konkrétně ve Frýdku - Místku a na Praze 4.

CNG stanice provozované Gazprom NGV Europe v ČR

Společnost provozuje jak stanice umístěné na partnerských ČS tradičních paliv, tak samostatně stojící veřejné samoobslužné stanice, které mohou sloužit velkým zákazníkům, flotilám, přepravním a logistickým firmám.

V rámci nepřetržitého provozování stanic s nabídkou spolehlivého tankování nabízí NGVE slevy na tankování při objemech již od 50 kg týdně. Kromě slev je na partnerských stanicích při čerpání CNG možno získat bonusové body zapojením se do věrnostního programu a získat tak další hodnotné výhody.

NGVE se snaží neustále optimalizovat a rozšiřovat svoji síť stanic v České republice tak, aby se co nejvíce přiblížila potřebám zákazníků. Jen minulý rok se navyšovala kapacita 4 stanic např. na lokalitách Brno a Opava tak, aby stanice držely krok s rychle rostoucí poptávkou.

V případě, že se více zajímáte o Gazprom NGV Europe nebo nás chcete kontaktovat, více informací najdete na www.cngplus.cz/Gazprom-NGV