CNG+My také jezdíme na CNG
 
 

My také jezdíme na CNG!

Rubrika "My také jezdíme na CNG" si klade za cíl představit široké laické i odborné veřejnosti praktické zkušenosti s provozem CNG. Postupně Vám tak představíme živnostníky, firmy, veřejné instituce a soukromé osoby, kteří se pro pohon na zemní plyn již rozhodli, a kteří jsou ochotni se se svým příběhem a zkušenostmi podělit. 

Pokud jste již aktivním uživatelem CNG nebo znáte někoho takového ve svém okolí někoho takového, napište nám! Naši čtenáři ocení praktické postřehy, Vy zase firemní prezentaci v netradičním světle.

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.

Společnost zaměřující se na výrobu masných výrobků z vlastní porážky, nabízí kompletní sortiment uzenin, včetně fermentovaných, bezlepkové výrobky, konzervy nebo uzené plněné sele na objednávku.

Více

 
Jídlopodnos.cz

Jídlopodnos.cz

Další společností, kterou jsme si vzali na paškál v rámci našeho seriálu „My také jezdíme na CNG“, je mladá firma z Karlových Varů, která se vrhla na podnikání teprve před několika měsíci, konkrétně v dubnu 2013.

Více

 
Autodoprava Kamenné Žehrovice

Autodoprava Kamenné Žehrovice

Pan Petr Sobolík provozuje firmu s autodopravou od roku 2004. Má za sebou pestrou pracovní minulost a někdy i kuriózní zážitky.

Více

 
Městská policie Ostrava

Městská policie Ostrava

Ostravsko, které se dlouhodobě potýká s nejvyšším stupněm znečištění ovzduší, je pro příklady využití zemního plynu v praxi ukázkovým regionem. Nejen, že zde sídlí významný výrobce a svým způsobem i průkopník branže Vítkovice Doprava (vzpomeňme např. na unikátní projekt lokomotivy na CNG), ale daří se zde i projektům veřejné správy.

Více

 
Sixt

Sixt

V České republice se vozy na zemní plyn etablovaly již téměř ve všech oborech a nejedna firma, která s CNG začala pracovat, učinila toto rozhodnutí nejen z ekonomických důvodů, ale mnohdy i cíleně jako součást své image. Pojďme se podívat blíže na velmi zajímavý přístup české pobočky společnosti Sixt.

Více

 
Samospráva nemovitostí Prakšice s.r.o.

Samospráva nemovitostí Prakšice s.r.o.

V souvislosti s pozitivní zprávou o nové plnící stanici v Uherském Hradišti, jsme se rozhodli navštívit provozovatele a z původního záměru získat informace o průběhu plánování a realizace konkrétního zařízení, se vyklubalo příjemné překvapení. Skupina podniků majetkově propojených se společností provozující stanici totiž vlastní více jak 60 vozů na zemní plyn!

Více

 
APM Automotive s.r.o. (Kdyně)

APM Automotive s.r.o. (Kdyně)

Další zastávkou na cestě za osvědčenými příklady z praxe využití zemního plynu v dopravě je malé městečko Kdyně v Plzeňském kraji. Zde v šumavském předhůří totiž sídlí jeden z nejvýznamnějších dovozců a distributorů autodílů v České republice APM Automotive s.r.o.

Více

 
SAMOHÝL group, a.s.

SAMOHÝL group, a.s.

Společnost SAMOHÝL group, a.s. je přední českou společností zabývající se distribucí a prodejem chovatelských potřeb, krmiv a veterinárních léčiv. Provozuje 50 vlastních prodejen po celé České republice a provozuje poměrně rozsáhlý vozový park čítající okolo 80 vozů.

Více

 
Sedlčanské technické služby, s.r.o.

Sedlčanské technické služby, s.r.o.

O svoz komunálního odpadu ve spádovém území města Sedlčany se již řadu let stará městem vlastněná společnost Sedlčanské technické služby, s.r.o. Zajímavá je také tím, že provozuje vůz na CNG. A jaké má zkušenosti?

Více

 
Zdeněk Velíšek - soukromá pekárna (Kamenice nad Lipou)

Zdeněk Velíšek - soukromá pekárna (Kamenice nad Lipou)

Pekárna pana Velíška leží v malebné krajině na Vysočině a na trhu působí již 20 let. Svým prvotřídním pečivem zásobuje ze základny v Kamenici nad Lipou jižní Čechy a Vysočinu.

Více

 
 
 
 

Bonett

Nabídka ojetých vozů

 
 

(814) VW Caddy 2.0 Ecofuel maxi...

Uvedení do provozu: 11/2012

Cena: 359 000 Kč

 
 
 

(216) Volkswagen Caddy 2.0...

Uvedení do provozu: 09/2013

Cena: 361 790 Kč

 

Unidataz

 
 

Poslední hodnocené stanice

Hrušovany u ChomutovaHrušovany u Chomutova7.9.2020
     
 
Praha 10 - MalešicePraha 10 - Malešice23.2.2020
     
 

Facebook