1000x1000-1438351062-foto-2-skoda-octavia-g-tec

Trh s ojetými CNG vozy ožívá

čtvrtek, 16. března 2017, 10:58

Jedním z problémů rozvoje CNG v minulosti byla nedostatečná nabídka vozidel na trhu. Díky kusovým prodejům bylo prakticky nemožné si vůz kdekoliv prohlédnout, prodejci neměli předváděcí či skladové vozy, na trhu nebyly vůbec žádné ojetiny.

Pokud si řidič chtěl pořídit tuto ekonomicky výhodnou variantu pohonu, nezbývalo, než se podívat do zahraničí. To však přinášelo řadu úskalí. Situace se však během let výrazně změnila a CNG již není pro prodejce sprosté slovo. S dobíhajícími leasingy se v současnosti objevuje celá řada zajímavých nabídek.

Jednou ze společností, která se dlouhodobě zabývá prodejem s vozidly je společnost CNG expert. Prodává jak nové vozy, tak prověřené “čerstvé” ojetiny. Kromě samotného prodeje vozu si zákazník může načerpat přímo v areálu společnosti, dále může využít bohatý poradenský servis a případně je mu vydána i tzv. CNG karta, která poskytuje řadu výhod a slev. Jedním příkladem z nabídky může být akce na roční vozy Octavia G-tec, kdy ceny začínají již na 350 tis. Kč.

Také společnost E.ON se snaží obohatit nabídku ojetin na trhu ve spolupráci s vybranými partnery, např. je možné si vybrat přes E.ON zánovní vůz z flotily společnosti SIXT a to ještě s cenovým zvýhodněním 0,3 Kč/kg na stanicích společnosti EON.

Komentáře k článku

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.