size4-16065637583355-2-eon-rozsiruje-svoji-sit-cng-o-nove-plnicky-ve-strakonicich-a-milevsku

E.ON rozšiřuje svoji síť CNG o nové plničky ve Strakonicích a Milevsku

neděle, 29. listopadu 2020, 14:59

V tomto a na začátku příštího týdne společnost E.ON přidává do své sítě další dvě plničky CNG. Jedna úplně nová vznikla ve Strakonicích na výpadovce na Písek v areálu firmy AutoGas – Centrum na adrese Písecká 1115.

Uživatelům je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a platit se u ní dá CNG kartou, klasickou platební kartou i kartou CCS. „Tento areál by se měl do budoucna rozrůstat. My tam v příštím roce plánujeme postavit i dobíjecí stanici pro elektromobily,“ popisuje další plány Petr Hrubý z oddělení Mobility Services společnosti E.ON.

Nově do své sítě E.ON od 1. prosince zařadí i plnicí stanici CNG v Milevsku, kterou přebírá od současného provozovatele. Na ní zatím mohou řidiči platit CNG kartou a klasickou platební kartou. V brzké době by se na ní mohla dát použít i karta CCS. Plnicí stanici najdou uživatelé na Pražské ulici a je jim k dispozici nonstop.

Celkově se jedná o 29. a 30. stanici v síti E.ONu. Před zprovozněním je také plnicí stanice v Plzni. Jen v Jihočeském kraji najdou řidiči aktuálně devět plniček. Kromě Milevska a Strakonic jsou ještě dvě stanice v Českých Budějovicích a v Písku a po jedné v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci a Prachaticích.

Zdroj: Budejcka.drbna.cz