PastedGraphic-3
PastedGraphic-4
PastedGraphic-5

Cyklistika a CNG v souladu s přírodou

pátek, 5. května 2017, 10:05

Rádi inpirujeme ostatní příklady úspěšných lidí a o tom bude i tento článek. Jan Kaše, majitel Bikeclinic podniká v oboru cyklistiky. Není však “pouhým” prodejcem kol a vybavení, snaží se o celkovou podporu zdravého životního stylu. Možná proto využívá nízkoemisní vozidla na CNG, v jeho flotile jsou VW Golf a VW Caddy TGI.

Kromě prodeje cyklistického vybavení zájemcům o pohyb na zdravém vzduchu organizujeme i seriál závodů pro děti, je pro mne proto nepředstavitelné, že bych měl nasazovat jako obslužná vozidla jiné vozy než CNG, dovedete si představit skupinku závodících dětí za naftovým autem?” dodává Jan Kaše. Vozy CNG jsou ve vozovém parku již 4 rokem a prokazují svoji vysokou úroveň z hlediska ekonomiky a užitné hodnoty. Spolupracuje se společnostmi CNGexpert, v plné spokojenosti čerpá u čerpacích stanic Bonett a E.On při svých cestách po celé České republice.

S prodejem kol započal Jan Kaše podle svých představ v roce 2013 ve velkolepých prostorách showroomu na Korunní, kdy celý koncept ukazuje, že jde o “trochu jiný” obchod. Zastoupení prémiových značek Cannondale, Trek a BMC je vidět na celé ploše, každé kolo má svůj životní prostor a zákazník tak může v klidu vychutnávat technickou dokonalost a design vystavených kol. Prodejna si zakládá na skladové dostupnosti i těch nejdražších modelů, zájemcům jsou k dispozici testovací kola. Kromě dokonalého servisu na prodejně Jan Kaše organizuje pravidelné pobyty v zahraničí, např. na Mallorce, kde jsou k dispozici špičková testovací kola, mechanici a lidé, kteří podobně laděných zájemcům mohou poradit s tím, jak správně jezdit na kole. K první ochutnávce dostupného sortimentu nechybí ani e-shop bikeclinic.cz.

Kromě výše zmíněných aktivit pořádá Jan Kaše i závody pro děti s vlastním teamem bikeclinic-junior-team.cz, ročně se jich zúčastní až 2000 malých cyklistů. “Chceme dát dětem šanci zažít pravou sportovní atmosféru. Přišlo mi vždycky trochu nefér, že děti jsou na cyklo závodech tak trochu upozadění a dětská cyklistika není doceněná. Zaměření na děti je vidět na každém detailu našich závodů. Všechny děti startují z první řady, při vyhlašování každé z nich dostává medaili, každé slyší své jméno od moderátora. Mají možnost se zapojit do dalších soutěží a aktivit, které také oceňujeme, takže všichni odjíždějí s pocitem že jsou úspěšní. Ti, kteří to berou vážně, mají šanci bojovat o dres vedoucího jezdce a jsou představováni před startem – zkrátka mají všechno, co najdete na závodech pro dospělé. Mám rád cyklistiku celkově a chci k ní přitáhnout dnešní děti. Jste venku, máte možnost poznávat svět kolem sebe bez omezení… Můžete dojet, kam potřebujete. Zároveň já sám jsem zde našel řadu velmi dobrých kamarádů a celkově se tu potkávám s fajn lidmi, kteří mají podobný pohled na svět. Je to velmi rozmanitý sport a tak si myslím, že si každý může vybrat tu disciplínu, která mu vyhovuje. A v neposlední řadě je to sport u kterého můžete zůstat celý život. Teď s elektrokoly – opravdu celý život.” říká Jan Kaše.

 

Komentáře k článku

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.