CNG+NovinkyE.ON otevřel novou plničku CNG v Poděbradech
 

E.ON otevřel novou plničku CNG v Poděbradech

 

pondělí, 14. května 2018, 15:05

Podebrady
 
 

V novém kalendářním roce 2018 rozšířila společnost E.ON svoji síť plnicích míst o plničku v Poděbradech. V pořadí jde již o 23. plničku společnosti E.ON.

V Česku se v minulém roce opět zvýšil prodej CNG a nadále se rozšiřovala síť veřejných plnicích stanic. My, jako jeden z hlavních hráčů na trhu CNG, pokračujeme v trendu z minulých let a i v tomto roce chystáme zprovoznit 3 – 4 nové plnicí stanice. První z nich je právě aktuálně otevřená plnička v Poděbradech,“ říká Petr Hrubý, manažer CNG ze společnosti E.ON.

CNG stanice v Poděbradech

Poděbradská plnicí stanice se nachází v těsné blízkosti prodejny nábytku Jysk a mycích boxů v ulici Bílkova. „Poloha je pro řidiče příznivá i z pohledu dostupnosti dálnice D11. Na zmíněné dálnici je aktuálně plnička v Poděbradech jedinou možností, kde natankovat mezi Prahou a Hradcem Králové,“ doplňuje Hrubý.

Možnost tankování je pro řidiče NONSTOP a platit zde mohou jak CNG kartami, tak i bankovními a CCS kartami. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy. 

Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím výhodných slev a akcí. Ve spolupráci se společností Autoexpert svým zákazníkům nabízí CNG vozy.  U společnosti Autoexpert je možno vyzkoušet zdarma téměř všechny dostupné modely CNG vozidel včetně úplné novinky, vozidla Audi A5 Gtron.

 

Komentáře k novince

 
Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
 

Facebook komentáře

 
 
 
 

Bonett


Nabídka vozů

 
 

Opel Zafira 1.6 CNG, 11/2004, 7...

Uvedení do provozu: 11/2004

Cena: 74 000 Kč

 

 

facebook

 

Poslední hodnocené stanice

Jeseník - BonettJeseník - Bonett5.8.2019
     
 
TepliceTeplice29.6.2019