CNG+NovinkyNové VW Polo odhaleno, bude i s TGI motorem
 

Nové VW Polo odhaleno, bude i s TGI motorem

 

pátek, 7. července 2017, 14:56

Volkswagen-Polo-2017-817806
 
 

O tom, že se chystá nové Polo i v plynové verzi se šuškalo už před rokem, nyní je to konečně zde. Nově vyvinutý motor 1,0 TGI o výkonu 66 kW bude k dispozici i v Polu.

Polo je se 14 miliony prodaných kusů celosvětově obecně druhým nejdůležitějším modelem značky VW za Golfem, nyní v nové generaci je nabit moderními asistenčními systémy, které jsou obvyklé až o třídu výše.

Chybět nebudou prvky jako parkovací asistent, adaptivní tempomat, automatická převodovka, systém varování před kolizí. V interiéru bude možno si vybrat ze 17 různých barevných variant, nabídka vnějšího lakování je bohatá a sestává se ze 14 variant.

Pro český trh je nové polo předzvěstí technologií, které by se mohly objevit v modelech automobilky Škoda, již nyní máme zprávy o motoru s pohonem na plyn v modelech Rapid a snad i Fabia”, uvádějí shodně společnosti E.ON a Bonett, významní provozovatelé sítě čerpacích stanic na CNG.

Máme radost z toho, že se nabídka vozidel na plyn rozšiřuje a synergicky doplňují naše snahy o čistší mobilitu v ČR”, doplňují Václav Holovčák z Bonettu a Petr Hrubý ze společnosti E.ON.

 

Komentáře k novince

 
Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
 

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

Facebook komentáře

 
 
 
 

Bonett


Nabídka vozů

 
 

VW Passat Combi 1.4 TSI, CNG,...

Uvedení do provozu: 2009

Cena: 155 000 Kč

 

 

facebook

 

Poslední hodnocené stanice

Praha 5 - StodůlkyPraha 5 - Stodůlky20.6.2018
     
 
Žebrák - D5 EXIT 34 BonettŽebrák - D5 EXIT 34 Bonett23.5.2018