CNG+NovinkyE.ON otevřel novou plničku CNG v Pelhřimově
 

E.ON otevřel novou plničku CNG v Pelhřimově

 

pátek, 1. prosince 2017, 17:30

IMG_2414
 
 

V pořadí 20. plnicí stanici CNG otevřela společnost E.ON koncem listopadu v Pelhřimově. „V Česku v roce 2017 registrujeme velký nárůst veřejných plnicích stanic CNG, kdy jich aktuálně je již 160. Spolu s plnicími stanicemi roste i počet CNG vozů. Nejnovější modely v osobních vozech jsou Audi A4, A5, Seat Ibiza, Opel Astra nebo velmi oblíbené VW Polo,“ říká Petr Hrubý, manažer CNG ze společnosti E.ON.

Pelhřimovská plnicí stanice se nachází u areálu Agrostroj Pelhřimov u kruhového objezdu při výjezdu z města směrem na Jindřichův Hradec. Možnost tankování je pro řidiče NONSTOP a platit zde mohou jak CNG kartami, tak i bankovními kartami. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy. 

Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím výhodných slev a akcí. Ve spolupráci se společností Auto Future svým zákazníkům nabízí CNG vozy značky FIAT za zvýhodněné ceny spolu s tankovací kartou E.ON se slevou na palivo CNG 1 Kč/kg po dobu jednoho roku. Díky této spolupráci jsme schopni zákazníkům půjčit na pár dní FIAT Doblo s pohonem CNG, se kterým jezdíte za 1,20 Kč na 1 kilometr.

Zdroj: tisková zpráva

Komentáře k novince

 
Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
 

K tomuto článku nejsou vloženy žádné komentáře.

Facebook komentáře

 
 
 
 

Bonett


Nabídka vozů

 
 

Volkswagen Golf 1,4 CNG Variant...

Uvedení do provozu: 09/2014

Cena: 387 200 Kč

 

 

facebook

 

Poslední hodnocené stanice

VrchlabíVrchlabí24.1.2019
     
 
Vrchlabí - BonettVrchlabí - Bonett24.1.2019