CNG+NovinkyBonett upevňuje svou pozici lídra v provozování CN
 

Bonett upevňuje svou pozici lídra v provozování CNG stanic

 

středa, 7. června 2017, 12:29

34750894400_e15ae68afa_o
 
 

Bonett překročí počet 30 vlastních CNG stanic, což je nejvíc českém trhu. Již v průběhu června a července otevře osm nových stanic. Na konci roku má v plánu provozovat až čtyřicet CNG stanic.

Společnost Bonett pokračuje v dalším posilování sítě vlastních plnicích stanic CNG. V následujících týdnech otevře další nové stanice, čímž svou síť rozšíří na více než tři desítky. Je to největší síť v rámci České republiky, žádný jiný provozovatel se nemůže pochlubit takovým počtem. „Červen a červenec pro nás bude opravdu rekordní, tolik plnicích stanic během tak krátké doby jsme nikdy neotvírali,“ přiznává Václav Holovčák, místopředseda představenstva společnosti Bonett Gas Investment. Bonett chce i nadále upevňovat pozici největšího prodejce zemního plynu pro dopravu a provozovatele největší sítě CNG stanic v České republice.

V rychlém sledu budou nyní otevřeny plnicí stanice v nákupním centru u dálnice D1 v Čestlicích, v Pardubicích, dále potom v Praze Stodůlkách, Náchodě, na dálnici D1 u Brna, a také na dálnici D5 u Tachova. Jubilejní třicátou veřejnou stanicí bude CNG stanice u letiště Václava Havla v Praze Ruzyni. „Jednání o výstavbě v této lokalitě byla velmi složitá a dlouhá, vzhledem k velkému počtu aut, která se zde pohybují, je to pro nás velmi prestižní lokalita,“ říká Václav Holovčák. Další stanici se poté chystá Bonett otevřít v Brně u hypermarketu Makro, v plánu jsou i další stanice v Ostravě, Plzni a dalších městech. Nové plnicí stanice mají velkou kompresní kapacitu a jsou vybaveny zásobníky pro více než 1.200 kubíků stlačeného zemního plynu, ze kterých trvá plnění vozidla okolo 2-3 minut. Stanice jsou navíc připraveny na rychlé posílení výkonu o dalších více než 500 kubíků za hodinu, pokud bude poptávka růst. V platebních terminálech budou moci zákazníci používat vedle výhodných Bonett CNG karet i klasické bankovní, resp. ostatní CNG karty a v některých případech i hotovost.

Ani to však není všechno. Do konce roku má Bonett v plánu otevřít další plnicí stanice, přičemž počet na konci roku by měl přesáhnout čtyřicet CNG stanic.

V letošním roce Bonett proinvestuje více než 170 milionů korun. „Peníze půjdou jak do výstavby nových stanic, tak do rekonstrukcí či posilování kapacity některých našich stávajících stanic, které by díky rostoucímu zájmu motoristů potřebovaly navýšit kapacitu. Například minulý týden jsme takto významně zvýšili výkon naší stanice v Žebráku, kde očekáváme navýšení prodejů o 30%,“ vysvětluje Václav Holovčák, místopředseda představenstva společnosti Bonett Gas Investment.

Více informací o skupině Bonett naleznete na adrese: www.bonett.cz

Komentáře k novince

Roman Tobiška
Roman Tobiška

Další velkohubé prohlášení pana Holovčáka. Máme srpen a od května si Bonett připsal 3 stanice. Kde je to rekordní tempo? Takto budete mít slibovaných 30 stanic nejdřív říjnu. Máte o jednu stanici víc než Inogy, ale tváříte se jako mistři světa. Už mám toho vytahování dost a vaši tankovací kartu ruším.

neděle, 6. srpna 2017, 16:16
 
 
Komentář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.
 

Facebook komentáře

 
 
 
 

Bonett


Nabídka vozů

 
 

VW Passat Variant 1,4 TSI...

Uvedení do provozu: 11/2012

Cena: 350 000 Kč

 

 

facebook

 

Poslední hodnocené stanice

Ústí nad LabemÚstí nad Labem19.7.2018
     
 
Liberec - Stráž nad NisouLiberec - Stráž nad Nisou19.7.2018